KONST / Litografier / Färglitografi 6332517
nr 633 2517
Färglitografi
Signerad, Komposition, 30/100, 73x52
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2010
kl 19:57:16
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr